Damian Michalak

radca prawny

Pomagam wykonawcom w skutecznym ubieganiu się o zamówienia publiczne i chronię ich interesy w sporach z zamawiającymi.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Damian Michalak22 grudnia 2020Komentarze (0)

Drodzy Czytelnicy!

Boże Narodzenie za pasem, więc nadszedł moment, by nieco zwolnić i skupić się na rzeczach naprawdę ważnych.

Z tej okazji składam Wam najlepsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt – niech będzie to dla Was szczególny czas pełen radości, spokoju, pogody ducha i beztroski w gronie najbliższych.

Lada moment pożegnamy także 2020 rok. Będziemy wspominać go jako rok wyjątkowy, prawda? Jeszcze niedawno wydawało się, że elektronizacja zataczać będzie szerokie kręgi tylko w zamówieniach publicznych, tymczasem dziś zasadniczą część pracy wielu z nas wykonuje online nie tylko w związku z przetargami. Wierzę jednak, że nowy rok zakończy wszechobecną niepewność i niepokój i że wszyscy wkrótce cieszyć się będziemy zdrowiem i normalnością. Tego Wam życzę! Niech 2021 obfituje w same radości, sukcesy i wszelką pomyślność.

Przed nami także sporo wyzwań zawodowych – nowa ustawa Prawo zamówień publicznych na pewno w tym kontekście nie zawiedzie;) Jestem jednak pewien, że poradzimy sobie z nowymi regulacjami doskonale. Trzymam za Was kciuki! I niezmiernie dziękuję za Waszą obecność na blogu, szkoleniach i w codziennym życiu zawodowym. Liczę na to także w 2021 r. – nie tylko online:)

PS. Nie stresujcie się nowym PZP. Warto mieć do wszystkiego zdrowy dystans, do czego zachęcam dzieląc się z Wami autorskim memem:

Raz jeszcze – WSZYSTKIEGO DOBREGO i do zobaczenia po przerwie świąteczno-noworocznej.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 660 337 223e-mail: d.michalak@dmkancelaria.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Damian Michalak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Damian Michalak z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem d.michalak@dmkancelaria.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: