fbpx

Damian Michalak

radca prawny

Pomagam wykonawcom w skutecznym ubieganiu się o zamówienia publiczne i chronię ich interesy w sporach z zamawiającymi.
[Więcej >>>]

Zgłoś problem w przetargu

Pełnomocnictwo do reprezentowania wykonawcy w przetargu

Damian Michalak19 sierpnia 2019Komentarze (0)

Długi sierpniowy weekend za nami, a jak wiadomo, powroty do pracy nawet po kilkudniowym urlopie bywają trudne;) Dlatego pomyślałem, że umieszczę na blogu materiał, który być może odejmie Ci nieco obowiązków i ułatwi pracę przy składaniu ofert w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego.

Korzystając z nieco spokojniejszego czasu, jakim był ‘półświąteczny’ piątek, przygotowałem dla Ciebie wzór pełnomocnictwa do reprezentowania wykonawcy w przetargach (ale także w innych trybach). Możesz pobrać go od razu tutaj albo klikając na ikonę WZORU pod moim zdjęciem.

Pełnomocnictwo opatrzyłem krótkim komentarzem. Pamiętaj, że jest to wzór w pewien sposób uogólniony, który w mojej ocenie sprawdza się w większości przypadków i upoważnia pełnomocnika do dość szerokiego katalogu czynności. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś zmodyfikował go adekwatnie do swoich potrzeb – w końcu każda sytuacja może być inna i zaproponowany wzór nie zawsze musi się sprawdzić (np. umocowanie będzie za szerokie, zbyt wąskie, albo nie odpowiadające wewnętrznym wymogom obowiązującym w Twojej firmie).

Kwestie pełnomocnictwa do reprezentowania wykonawcy w przetargach to dość obszerny temat. Z pewnością będę do niego wracał jeszcze wielokrotnie. Poruszałem go już także  w jednym z poprzednich wpisów.

Jeżeli będziesz miał/a pytania związane z treścią zamieszczonego wyżej wzoru pełnomocnictwa, zapraszam Cię do kontaktu.

Pełnomocnictwo przetargowe

PS: Ja w miniony weekend nie wyjeżdżałem dalej. Ale w końcu nie samymi zamówieniami publicznymi człowiek żyje. Już niedługo wybieram się na kilka dni tutaj:

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 660 337 223e-mail: d.michalak@dmkancelaria.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Damian Michalak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Damian Michalak z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem d.michalak@dmkancelaria.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: