fbpx

Damian Michalak

radca prawny

Pomagam wykonawcom w skutecznym ubieganiu się o zamówienia publiczne i chronię ich interesy w sporach z zamawiającymi.
[Więcej >>>]

WZORY DOKUMENTÓW WYKONAWCY

„Wygraj w KIO” na Facebooku

Damian Michalak14 marca 2022Komentarze (0)

Dziś wpis z kategorii: UWAGA, OGŁOSZENIE!

Jeżeli śledzisz mojego bloga regularnie, ale chciałbyś czytać o zamówieniach publicznych więcej, serdecznie zapraszam Cię do śledzenia facebookowej odsłony „Wygraj w KIO”, który wystartowała w ubiegłym tygodniu.

Znajdziesz ją klikając w logo FB poniżej:

Z zamiarem stworzenia blogowego profilu na FB nosiłem się już od pewnego czasu. Media społecznościowe stwarzają bowiem ogromne możliwości interakcji, a ideą mojego blogowania jest nie tylko publikowanie artykułów, ale także stworzenie przestrzeni do wymiany myśli i doświadczeń uczestników rynku zamówień publicznych – nie tylko poprzez mailowanie z autorem:). Facebook nadaje się do tego idealnie.

Co znajdziesz na facebookowym profilu „Wygraj w KIO”? Przede wszystkim krótsze, konkretne komentarze, spostrzeżenia, ciekawostki z orzecznictwa. Nie zabraknie też nieco luźniejszego spojrzenia na zamówienia publiczne. Sam blog „Wygraj w KIO” pozostanie z kolei niezmiennie miejscem na dłuższe i bardziej wielowątkowe wpisy.

Jeżeli zatem masz ochotę dołączyć do społeczności w ”Wygraj w KIO” na Facebooku, koniecznie kliknij powyższy link, a następnie kultowy przycisk „Lubię to!”.

Zachęcam Cię do aktywnego uczestnictwa w rozmowach, które – mam na to wielką nadzieję – staną się na profilu codziennością. Możesz brać w nich udział także komentując moje wpisy na LinkedIn.

PS. Przy okazji – dla tych, którzy o zamówieniach lubią czytać, ale zdecydowanie bardziej wolą słuchać, również znajdzie się w bardzo bliskiej przyszłości coś ciekawego. Jak mawia klasyk: „Stay tuned!” 😉

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 660 337 223e-mail: d.michalak@dmkancelaria.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Damian Michalak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Damian Michalak z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem d.michalak@dmkancelaria.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: