fbpx

Damian Michalak

radca prawny

Pomagam wykonawcom w skutecznym ubieganiu się o zamówienia publiczne i chronię ich interesy w sporach z zamawiającymi.
[Więcej >>>]

WZORY DOKUMENTÓW WYKONAWCY

WZÓR – pełnomocnictwo do reprezentowania wykonawcy w Krajowej Izbie Odwoławczej

Damian Michalak20 września 2019Komentarze (0)

Korzystając z chwilowego odpoczynku od rozpraw (a było ich ostatnio sporo), przygotowałem dla Ciebie wzór pełnomocnictwa do reprezentowania wykonawcy w Krajowej Izbie Odwoławczej.

Możesz pobrać go KLIKAJĄC TUTAJ bądź bezpośrednio z listy publikacji pod moim zdjęciem.

Jeżeli jeszcze nie zwróciłeś uwagi, to przy okazji przypominam, że jakiś czas temu opracowałem dla Ciebie także wzór pełnomocnictwa do reprezentowania wykonawcy w postępowaniach przetargowych. Pamiętaj, że takie pełnomocnictwo nie upoważnia Cię samo przez się do zastępowania wykonawcy w sporach przed Krajową Izbą Odwoławczą. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyś połączył te dwa pełnomocnictwa w jedno, jeżeli uznasz to za zasadne.

W czym może pomóc Ci pełnomocnik w KIO i jak wygląda współpraca w tym zakresie? Przeczytasz o tym TUTAJ – oczywiście z mojej perspektywy.

Pozdrawiam Cię serdecznie. Mam nadzieję, że załączone wzory dokumentów okażą się przydatne w Twojej pracy.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 660 337 223e-mail: d.michalak@dmkancelaria.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Damian Michalak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Damian Michalak z siedzibą w Warszawie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem d.michalak@dmkancelaria.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: